Kariéra

Detail pracovnej pozície

Back Office Specialist (full-time) (BA)

Náplň práce:

Zaujíma ťa IT a chceš budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Potom neváhaj, pošli nám svoje CV a staň sa súčasťou nášho tímu.

Čo budeš robiť?
- zabezpečovať efektívne využitie zverených kapacít divízie
- viesť evidenciu vyťaženosti zdrojov na projektoch
- spravovať interný vykazovací systém
- poskytovať administratívnu podporu riaditeľovi divízie a divíznemu manažmentu v týchto oblastiach: akvizičný proces, prezentácie, marketingová podpora
- spolupracovať s interným HR pri výberovom a hodnotiacom procese zamestnancov
- poskytovať podporu pri plánovaní personálneho rozvoja divízie a vzdelávacích aktivít
- koordinovať a plánovať divízne eventy

Požiadavky:

Koho hľadáme?
- hľadáme človeka s VŠ vzdelaním
- máš výbornú znalosť MS Excel, MS Word
- tvojou výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s účasťou na IT projektoch či ich podporou

Čo je pre nás ešte dôležité?

- „drive“ a proaktívny prístup
- schopnosť a ochota samostatne riešiť vzniknuté problémy
- zodpovedný prístup k práci
- protímová a prozákaznícka orientácia
- analytické a logické myslenie
- zmysel pre detail

Miesto práce:

- Bratislava

Čo ti ponúkame my?

- zaujímavú prácu v atraktívnej oblasti IT
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém
- množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia
- nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice
- flexibilný pracovný čas, možnosť 5 dní Home Office v mesiaci
- možnosť zahrať si šípky či stolný futbal v našej oddychovke
- ak je bike Tvojou vášňou, môžeš si ho odložiť v cyklomiestnosti, alebo navštíviť vlastnú posilku a potom sprchu.

...pretože všetci sme na jednej vlne 😉

Mzda:

- full-time: od 1.200,- €/mes. + variabilná zložka

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu neurčitú

Benefity

Bonusy/prémia, nadštandardná lekárska starostlivosť, notebook, príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, príspevok na dopravu, stravné lístky/príspevok na stravovanie, vzdelávacie kurzy, školenia, kafetéria, občerstvenie na pracovisku, príspevok na šport/kultúru/voľný čas, zvýhodnené pôžičky zamestnancom, možnosť home office, firemné akcie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské II. stupňa

Požadované jazyky

Angličtina (stredne pokročilá)

Zadávateľ

SOFTEC, s.r.o.

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Jarošova 1
831 03  Bratislava 3
Slovensko