Kariéra

Detail pracovnej pozície

SW analytik (BA)

Chcete budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Chcete sa podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najmodernejšími technológiami? Potom neváhajte a pošlite nám svoje CV.

SOFTEC hľadá vhodných kandidátov na posilnenie svojho analytického tímu.

Náplň práce:

- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
- analýza požiadaviek zákazníka
- organizovanie a vedenie stretnutí so zákazníkmi, spracovanie výstupov z nich
- spracovanie biznis požiadaviek zákazníka na základe stanovenej metodiky
- návrh kľúčových častí používateľského interfejsu
- návrh riešení, procesov, use-casov, obrazoviek
- tvorba prezentácií a výstup pred zákazníkmi
- pravidelná komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom
- dodržiavanie firemných postupov a projektových štandardov

Požiadavky:

- praktické skúsesti s analýzou požiadaviek zákazníka, s ich formalizáciou (min. 2 roky)
- práca s nástrojmi MS Office
- ovládanie, resp. praktické skúsenosti s používaním niektorého z DB (MS SQL, ORACLE)
- znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
- VŠ vzdelanie informatického zamerania
Výhodou:
- znalosť UML a niektorého z CASE nástrojov

Nevyhnutné osobnostné predpoklady:
- zrelá osobnosť so slušne rozvinutými komunikačnými schopnosťami
- schopnosť riešiť nejasne definované problémy
- pripravenosť logicky argumentovať
- schopnosť prichádzať s návrhmi
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- zákaznícka a protímová orientácia
- ochotný a schopný sa neustále učiť

Miesto práce

- Bratislava

Druh pracovného pomeru:

- hlavný pracovný pomer

Ponúkame:

- zaujímavá práca na atraktívnych projektoch
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém

Mzda:

- od 1.500,- €/mes. (btt) + variabilná zložka

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu neurčitú

Benefity

Bonusy/prémia, nadštandardná lekárska starostlivosť, notebook, príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, príspevok na dopravu, stravné lístky/príspevok na stravovanie, vzdelávacie kurzy, školenia, kafetéria, občerstvenie na pracovisku, príspevok na šport/kultúru/voľný čas, zvýhodnené pôžičky zamestnancom, možnosť home office, firemné akcie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadávateľ

SOFTEC, s.r.o.

Jarošova 1
831 03  Bratislava 3
Slovensko