Kariéra

Detail pracovnej pozície

Junior business consultant - absolvent

Chcete budovať svoju kariéru v prestížnej spoločnosti poskytujúcej služby consulting-u a systémovej integrácie? Chcete sa podieľať na unikátnych projektoch s pridanou hodnotou v oblasti integrácie business-u a IT, optimalizácie podnikových procesov a zvyšovania výkonnosti renomovaných spoločností? Zaujímajú Vás najnovšie trendy a inovácie a chcete byť pri ich aplikácii v praxi? Potom neváhajte a pošlite nám svoje CV.

SOFTEC hľadá budúcich úspešných IT a business profesionálov - šikovných absolventov, alebo študentov 5. ročníka vysokej školy s technickým, alebo ekonomickým zameraním na posilnenie svojho tímu.

Náplň práce:

- identifikácia potrieb zákazníka a hľadanie riešení pre ich naplnenie
- účasť na projektoch v oblasti integrácie business-u a IT
- účasť na business consulting-ových projektoch
- analýza a optimalizácia procesov a výkonu ľudí
- aktívna komunikácia so zákazníkom a business vlastníkmi
- príprava a realizácia prezentácií, dokumentácie a funkčných zadaní

Požiadavky:

- študent/absolvent VŠ s preferenciou technického alebo ekonomického zamerania (informatika, matematika, hospodárska informatika, manažment)
- výborné študijné výsledky
- analytické a logické myslenie na vysokej úrovni
- chuť spájať business a IT
- anglický jazyk na pokročilej úrovni
- schopnosť riešiť nejasne definované problémy
- zákaznícka a protímová orientácia
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- proaktivita, samostatnosť a iniciatívnosť
- ochota čeliť novým a náročným výzvam
- flexibilita a ochota cestovať
- záujem a ochota učiť sa nové veci
- rôzne mimoškolské aktivity – brigády, stáže

Druh pracovného pomeru:

- hlavný pracovný pomer, skrátený úväzok, na dohodu

Miesto práce:

- Bratislava, Praha

Ponúkame:

- dlhodobú spoluprácu s možnosťou získať zaujímavé pracovné skúsenosti
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- v prípade študenta variabilný pracovný úväzok zohľadňujúci študijné povinnosti a možnosť nastúpiť do trvalého pracovného pomeru po ukončení štúdia
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- zaujímavé ohodnotenie pracovných výsledkov
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém pre zamestnancov

Mzda:

Študent:
- od 4,- €/hod.
Junior:
- od 1.100,- €/mes. (btt.) + variabilná zložka

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava, Praha

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok, práca na skrátený úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva, dohoda o pracovnej činnosti

Benefity

Bonusy/prémia, nadštandardná lekárska starostlivosť, notebook, príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, príspevok na dopravu, stravné lístky/príspevok na stravovanie, vzdelávacie kurzy, školenia, kafetéria, občerstvenie na pracovisku, príspevok na šport/kultúru/voľný čas, príspevok na vzdelanie, zvýhodnené pôžičky zamestnancom, možnosť home office, firemné akcie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadávateľ

SOFTEC, s.r.o.

Trainee programy. Pozícia je vhodná pre absolventov.

Jarošova 1
831 03  Bratislava 3
Slovensko