Kariéra

Detail pracovní pozice

JAVA vývojář (Praha)

Chcete budovat svou kariéru v prestižní IT společnosti a mít tak šanci zlepšovat a rozvíjet své odborné znalosti a zkušenosti? Chcete se podílet na zajímavých projektech a pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Potom neváhejte a pošlete nám své CV.

Přední IT společnost - Softec Group hledá vhodné kandidáty na posílení svých projektových týmů.

Náplň práce:

- vývoj SW řešení pro naše klienty
- vývoj přidělené části aplikace na platformě JAVA/J2EE podle zadané specifikace, nebo jiného zadání
- implementace aplikačních funkcí, změnových požadavků, testování vytvořených funkcí, oprava chyb, nasazení do produkce
- spolupráce a komunikace s ostatními členy vývojového týmu při realizaci řešení

Požadavky:

- zkušenosti s vývojem Java aplikací - min. 1-2 roky
- zkušenosti s vývojem FE (znalost HTML, CSS, JavaScript, Angular)
- VŠ vzdělání informatického zaměření
- anglický jazyk - alespoň mírně pokročilý, český nebo slovenský jazyk podmínkou
- samostatnost a ochota pracovat na svém rozvoji

Výhodou je:

- znalost bankovní anebo pojišťovací domény
- základní znalost UML
- zkušenost alespoň s jedním aplikačním serverem (IBM WebSphere, WebLogic, Oracle AS, JBoss, Tomcat)
- zkušenosti s SQL
- základní znalost XML

Nabízíme:

- zajímavou práci na atraktivních projektech pro klienty v oboru bankovnictví a pojišťovnictví
- velmi dobře propracovaný systém kariérního rozvoje a rozvoje soft skills
- příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na jazykové kurzy, flexi passy, stravenky, týmové akce několikrát do roka
- stabilní, výjimečný tým a konstruktivní pracovní prostředí plné profesionálů, od kterých se můžete mnohému naučit

Kontakt:

SOFTEC CZ, spol. s r.o.
City Empiria
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
Česká republika
www adresa: http://www.softec.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

SOFTEC CZ, s.r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Kunstátová