Kariéra

Detail pracovní pozice

SW tester HPP/DPP - Praha

Chcete budovat svou kariéru v prestižní IT společnosti a mít tak šanci zlepšovat a rozvíjet své odborné znalosti a zkušenosti? Chcete se podílet na zajímavých projektech a pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Potom neváhejte a pošlete nám své CV.

Přední IT společnost - Softec Group hledá vhodné kandidáty na posílení svých projektových týmů.

Náplň práce:

  • samostatné vykonávání a zaznamenávaní průběhu testování
  • vyhodnocování výsledků testů a dokumentování odchylek od očekávaných výsledků
  • reportování nalezených chyb a jejich analýza/ interpretace
  • příprava a získávání testovacích dat
  • automatizace testů
  • spolupráce a komunikace s ostatními členy vývojového týmu při realizaci řešení

Požadavky:

  • student VŠ informatického, ekonomického nebo technického zaměření (alespoň 3. ročník)
  • pozitivní vztah k IT
  • schopnost týmové spolupráce
  • komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, preciznost
  • znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni

Vítaná je:

  • praxe v oblasti manuálního testování jako junior tester
  • zkušenosti s automatizovaným testováním

Druh pracovního poměru:

  • HPP nebo dlouhodobá brigáda

Nabízíme:

  • zajímavou práci na atraktivních projektech pro klienty v oboru bankovnictví a pojišťovnictví
  • prostor pro kariérní rozvoj
  • propracovaný systém odborného vzdělávání
  • výjimečný tým a konstruktivní pracovní prostředí
  • perspektivu dlouhodobé odborné brigády

Kontakt:

Softec CZ, s.r.o.
City Empiria
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
Česká republika
Web: www.softec.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na strži 1702/65, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, profesní/osobní kouč, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

SOFTEC CZ, s.r.o.

Praxe a stáže.

Kontakt

Michaela Kunstátová